47. дечји октобарски салон
Београд град културе - дечја уметничка атракција

47. дечји октобарски салон

Награде

Жири за додељивање награда 47. дечјег октобарског салона у саставу:

донео је одлуку да се награде следећи ученици и наставници:

Прва награда

Групни рад, 7-17 година;
Поздрав из Београда, комбинована техника, патинирана теракота-канап;
Дамм керамик студио Београд;
Сара Ђулвезан, VII разред; Ана Ђурковић, VII разред, Бојана Станић, VIII разред;
Костим за представу Народног позоришта, хаљина-комбинована техника;
ОШ "Свети Сава", Стајићево;
Тиса Дабић, 4 година; Јана Јевтић, 6 година; Сара Перишић, 6 година;
Мој град Београд, најлепши на свету, комбинована техника;
П.У."Дечји дани", Вртић Вила, Београд;

Друга награда

Групни рад, V-VII разреда, предводник Ивана Жула;
Београд азил за псе, комбинована техника;
ОШ "Јован Стерија Поповић", Вршац;
Групни рад, од 11-13 година;
У част споменика града Београда, I, II, III, оловка;
Интернационална школа Београд;
Дуња Анђелковић, 6 година; Катарина Гајић, 6 година; Нина Миливојевић, 6 година; Наталија Радојчић, 6 година; Сара Симић, 6 година;
Храм Светог Саве, фломастер;
П.У. "Бошко Буха", Вртић Славујак, Београд;

Трећа награда

Јелена Пасер, VIII разред;
Писмо, комбинована техника;
ОШ "Исидора Секулић", Панчево;
Групни рад, од 4-14 година;
Поздрав из Београда, сет од 32 разгледнице, комбинована техника;
Ликовна радионица Завода за проучавање културног развитка, Београд;
Марко Весић, 11 година; Миа Весић, 7 година; Тамара Максимовић, 9 година; Анка Миленковић, 9 година; Ана Ракоњац, 10 година; Дуња Стоиљковић, 7 година;
Стари Београд, илустровани албум, комбинована техника;
Ликовни атеље Славице Лазић Дундас, Београд;

Похвална награда

Групни рад, V разред;
Престо, комбинована техника;
ОШ "Јосиф панчић", Београд;
Ива Божиновска, 12 година; Огњен Башић, 13 година;
Двоје на клупи, комбинована техника;
Ликовна радионица Лира, Београд;
Даница Томић, 9 година;
Жанка Стокић, комбинована техника;
Ликовна радионица Петлово брдо, Београд;

Награде УЛУПУДС-а

Анђелина Туцаковић;
Анђина школа цртања, Аранђеловац;
Групни рад, од 4 до 6 година;
Зграде и куће Београда, комбинована техника;
П.У. "Дечји дани-дечји клуб", Београд;

Награђени наставници

Татјана Шашић, ОШ "Свети Сава", Стајићево
Ивона Поповић, ОШ "Трива Витасовић", Лебарник
Ирена Бијелић Горењак, Ликовна радионица "Лира", Београд
Вишња Деврња, Ликовна радионица "Его", Београд

Аутор фотографија: Веселин Милуновић
(осим радова Писмо и Жанка Стокић).