52. дечји октобарски салон
Музика је најбоља
45. ДЕЧЈИ ОКТОБАРСКИ САЛОН

Награде

Жири за додељивање награда 45. дечјег октобарског салона у саставу: Мр велимир Каравелић просветни саветник, Вера Станарчевић примењени уметник вајар, представник УЛУПУДС-а, Милодарка Бралетић ликовни педагог у пензији, Ангелина Фолгић Корјак музејски саветник, Јелена Кнежевић кустос, донео је одлуку да се награде следећи ученици и наставници:

Прва награда

Групни рад, 5-6 година
За 1000 година, оловка
Вртић „Дечји дани - дечји клуб“, Београд

Дина Николић, 13 година
Чајанка, папир маше
Ликовна радионица „Петлово брдо“, Београд

Милица Сарић, III разред
Мој уметнички пројекат за будућност, батик
Ђорђе Сарић, ІV разред
Мој уметнички пројекат за будућност
ОШ „Момчило Живојимовић“, Младеновац

Друга награда

Олга Антонијевић, 8г, Лука Брашић, 6г, Дуња Весић, 7г, Сања Ераковић, 7г, Ана Недовић, 13г, Душан Ћетковић, 10г, Маша Шолајић, 7г.
Дрво, комбинована техника
Ликовна радионица „Петлово брдо“, Београд

Јована Живановић, 7г, Катарина Милинковић, 7г, Марија Михаљев, 7г, Софија Михаљев, 7г, Елена Секулић, 7г.
Градови, фломастер
ПУ „Бошко Буха“, Вртић „Пионир“, београд

Николина Ковачевић, VІІ разред
Зграда, графика
ОШ „Растко немањић-Свети Сава“, Нова Пазова

Трећа награда

Анђела Митић, 6 година
Дама, комбинована техника
Креативна радионица Власотинце, ПУ „Милка Диманић“, Врање

Николета Крсмановић, 9 година
Куца и маца, комбинована техника
Ликовни атеље „Маја“, Београд

Ратко Брковић, 6 година
Лице, темпера
ПУ „Бошко Буха“, Вртић „Невен“, Београд

Похвална награда

Мина Милојевић, 10 година
Жирафа, папир-маше
Атеље код „Каће“, Београд

Филип Узелац, 7 година
Мој уметнички пројекат за будућност, комбинована техника
Ликовна школа „De Medici“, Суботица

Winfred Kirabo, 5 година
My Children having fun, колаж-фломастер
Kissyfur International Pre/Kindergarten and Day care centre, Kampala-Uganda

Награда УЛУПУДС-а

Групни рад, 6 година
Пут у будућност
ПУ „Бошко Буха“, Вртић „Пионир“, Београд

Данијела Анђелковић
Ликовна радионица „Петлово брдо“, Београд

Награђени наставници

Мирјана Димитријевић
ПУ „Бошко Буха“, Вртић „Пионир“, Београд

Љиља Круљ
ОШ „Момчило Живојиновић“, Младеновац

Јасмина Обрадовић
ПУ „Дечји дани-дечји клуб“, Београд

Маја Васић
Ликовни атеље „Маја“, Београд